Elastyczność treningów

Wizytę w all on pole możesz dopasować do swojego trybu życia i nastroju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obserwując współczesną rzeczywistość wielu osób dajemy Wam maksymalną elastyczność treningów. To Ty decydujesz czy w danym tygodniu odbędziesz trening kilkukrotnie czy tylko raz. Dodatkowo możesz wybrać czy zajęcia wolisz odbyć rano, popołudniem czy wieczorem.

Przyjazna atmosfera

W all on pole poczujesz się jak we własnym domu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przestrzeń w szkole została pomyślana w taki sposób, żeby przywodzić na myśl wnętrze domu. Oddajemy all on pole w Twoje ręce! Na specjalnie przygotowanej ścianie możesz zostawić swoje ulubione zdjęcie, ogłoszenie o wyprzedaży szafy albo motywujący cytat. Dodatkowo masz możliwość sfotografowania się na dwóch pięknych tłach.

Różnorodna kadra

Nasi instruktorzy i instruktorki stawiają na indywidualne podejście do każdego kto do nas trafi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kadra instruktorska to osoby wyselekcjonowane do prowadzenia zajęć na najwyższym poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Chętnie doradzimy Ci w przypadku wątpliwości jaki poziom będzie dla Ciebie odpowiedni. Poza profesjonalnym podejściem trenerskim osoby uczące w all on pole to też osoby aktywnie rozwijające swoją pasję sportową, startujące w zawodach czy obserwujące najnowsze trendy w świecie Pole Dance.

O szkole

Stworzyłem all on pole z myślą o osobach, które chcą się rozwijać i lubią dać się zaskoczyć. W luźnej, domowej atmosferze, razem z ekipą instruktorską, nauczymy cię podstaw Pole Dance, wprowadzimy na kolejne poziomy zaawansowania, przygotujemy do profesjonalnych zawodów lub zwyczajnie będziemy się dobrze bawić. Tu odejdziesz od swojej codzienności i zajmiesz  się tym, co najważniejsze – sobą.

 

Grafik w studiu ułożyłem w taki sposób, żeby każda odwiedzająca nas osoba znalazła coś dla siebie – w godzinach, które są najbardziej odpowiednie.

 

To wszystko zostało pomyślane w taki sposób, aby z jednej strony zaspokoić potrzeby osób na wyższych poziomach zaawansowania, a tych którzy zaczynają swoją przygodę z Pole Dance lepiej i szybciej przygotować do dalszej nauki. Pole dance, stretching, Zdrowy Kręgosłup,  Pole Dance Jazz, joga, Fit Ballet,  czy Pole Dance X zostały wpisane w nasz grafik tak, żeby każda chętna osoba dopasowała do swojego, indywidualnego rytmu dnia, niezależnie od tego, czy pracujesz do wieczora, jesteś matką, ojcem, studentką czy studentem.

 

Ale to nie wszystko. Jeśli cenisz indywidualne podejście i oczekujesz pełnej uwagi to w wyznaczonych w grafiku godzinach, w ramach karnetu możesz spotkać się z naszymi profesjonalnymi instruktorami i instruktorkami na sali i omówić swoje potrzeby, wątpliwości, cele czy ustalić wspólnie plan treningów.

 

Będę zaszczycony móc cię gościć w progach mojej szkoły. Po prostu – all on pole!
Michał Piwowarek

Blog

Cześć i czołem!    Sporo już czasu minęło, prawda? Wirus, zamknięcie wszystkich siłowni i sal treningowych, zajęcia online i wreszcie ponowne, wielkie otwarcie. Oj, działo się! Dziś, na dobre rozpoczęcie – coś przyjemnego i lekkiego, czyli o tym, co warto mieć ze sobą przychodząc na......

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zajęcia

Zajęcia Pole Dance, dodają energii, poprawiają wygląd, podnoszą pewność siebie, uwalniają endorfiny czy uczą wytrwałości. A dobre zajęcia Pole Dance, pozwalają każdemu osiągnąć wymarzone efekty i cele w wyznaczonym czasie.

W all on pole prowadzimy zajęcia na 6 różnych poziomach:

A –  poziom podstawowy

A+ – poziom postawowy wyższy

B – poziom średnio zaawansowany

A/B – poziom podstaowowy wyższy/średnio zaawansowany

B+ – poziom średnio zaawansowany wyższy

X – poziom zaawansowany

Instruktorzy

alona

Alona Babynina

Więcej info o Alonie

Jestem Alona! Tak długo jak siebie pamietam – cały czas na treningach: akrobatyka, sztuki walki, jazda konna, taniec. Ponad sześć lat temu zupełnie przez przypadek trafiłam na rurę i się zakochałam. Chyba jest to miłość do końca życia. Nie wyobrażam życia bez pole i bez dance. Zapraszam na zajęcia, będę was zarażać miłością do tego wspaniałego i pięknego sportu.
anita

Anita Werbanowska

Więcej info o Anicie

„Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać. „Miłośniczka tańca od najmłodszych lat. Swoją przygodę rozpoczęłam na deskach teatru Buffo, ucząc się podstaw jazzu, tańca współczesnego, klasyki baletu, tańca musicalowego i akrobatyki pod okiem wspaniałych choreografów. W 2012 roku dojrzało we mnie pragnienie spróbowania czegoś nowego… i tak trafiłam na swoje pierwsze zajęcia pole dance. Kategoria: Pole Art oraz Pole Fly łącząca niesamowite akrobacje z siłą i precyzją, przy pięknej muzyce. Zależy mi, aby moje treningi pozwoliły innym rozwinąć w sobie kreatywność, jednocześnie ukazując jak wspaniałą zabawą może być pole dance. Stawiam przede wszystkim na różnorodność, zarówno wzmacnianie ciała, regularne rozciąganie, elementy tańca i dynamiki oraz doskonalenie techniki poznanych dotychczas figur i naukę nowych. Do każdego podchodzę indywidualnie i podkreślam, aby nie porównywać się do innych, a wyłącznie do siebie sprzed ostatniego treningu.
emil

Emil Witkowski

Więcej info o Emilu

Emil Witkowski czyli Vegan pole dancer boy. W All on pole będę miał przyjemność prowadzić zajęcia na najwyższym poziomie (4 metry nad ziemią ). W bezpieczny i zdrowy dla ciała sposób przekażę swoją wiedzę z zakresu siłowych i dynamicznych kombinacji na drążku pionowym.
ewelina

Ewelina Kruk

Więcej info o Ewelinie

Dyplomowany pedagog, choreograf i tancerka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tańca klasycznego, współczesnego i jazzu- absolwentka wydziału choreografii Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku. Na codzień związana z teatrem Rampa w Warszawie- spektakle: „Jesus Christ Superstar”, Rapsodia z Demonem”, „Twist and Shout”, „Kobiety na skraju załamania nerwowego”, „Musicalove”, „Broadway Exclusive”; teatrem Syrena w Warszawie: „Rock of Ages”, „Kariera Nikodema Dyzmy”; Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku: „Upiór w Operze”, „Doktor Żywago”, „Zemsta Nietoperza”; inisterstwem.Kultury.Fizycznej @oh lala. Pracowała również w teatrze muzycznym w Lublinie, Białoruskim teatrze muzycznym w Mińsku, teatrze tańca współczesnego „Menada” jako choreograf i tancerka. Choreograf i tancerkach w produkcjach telewizyjnych w Polsce (m.in.”Jaka to melodia” 2016, „Super starcie” 2014, „Twoja twarz brzmi znajomo” 2015) i na Białorusi („Ya Poyu” 2011, „Ya Poyu2″ 2012, ” EUROVIZJA” 2012). Choreograf Międzynarodowych Spotkań Baletowych w Polsce i w Belgii 2010-2012. Pedagog tańca klasycznego, współczesnego, jazzu, gimnastyki artystycznej, fit baletu w Polsce (m. in. Społeczne Ognisko Baletowe w Lublinie, Oh Lala, Yoga Beat Studio) i za granicą (szkoła choreografii współczesnej ” Menada” na Białorusi, Academia de Danza On Stage w Meksyku). Otrzymała nominację do Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury jako jedna z trzech najlepszych tancerek 2018 roku.

Od Eweliny – Celem prowadzonych przeze mnie zajęć jest kształtowanie i rozwijanie świadomości ciała, wzmocnienie poszczególnych grup mięśniowych i pogłębienie zakresów ruchu, co przygotowuje Cię do innych zajęć jak np. Pole Dance. Intensywne ćwiczenia siłowe i aerobowe podkręcające metabolizm są zamknięte w delikatną baletową formę, dzięki której uelastycznisz ciało, poprawisz postawę, wyrzeźbisz sylwetkę i nabierzesz płynności ruchu i gracji. Jeżeli jesteś aktywna i szukasz alternatywy dla siłowni- to zajęcia dla Ciebie! Łączą w sobie wszystkie fit dyscypliny, które najlepiej kształtujące ciało!

gabriela

Gabriela Pawłowicz

Więcej info o Gabi

Gabi jest profesjonalną tancerką od lat praktykującą taniec współczesny, improwizację i taniec klasyczny, która zakochała się w Pole Dance. Pole Dance jest dla niej fizycznym wyzwaniem, ciągłą inspiracją i sposobem na wyrażanie siebie oraz dziedziną, w której realizuje się nie tylko jako instruktorka i zawodniczka, ale również jako choreografka. Gabi zdobyła 1. miejsce w kategorii Exotic Pro na II Ogólnopolskich Zawodach Pinup Pole Dance Studio, dwukrotnie 2. miejsce na Duende International Pole Dance Contest (2016 i 2017) w kategorii Exotic Pole, była też finalistką prestiżowych zawodów Exotic Generation. Jako absolwentka studiów magisterskich na kierunku taniec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz choreografii i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi, a także dyplomowana instruktorka pilates (I i II stopień w Body Balanced Pilates School), posiada kwalifikacje do nauki tańca oraz prowadzenia treningu dzieci i dorosłych w bezpieczny, zdrowy dla ciała sposób. Gabi chętnie dzieli się miłością do Pole Dance – na jej zajęciach dowiecie się wiele o Pole Dance i tańcu w ogóle, a jeszcze więcej spróbujecie w praktyce. Wpadajcie do niej po mnóstwo rurkowej wiedzy i wrażeń – do zobaczenia na sali!
karolina

Karolina Banaszek

Więcej info o Karolinie

Absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie oraz Wydziału Choreografii Akademii Muzycznej w Łodzi. Ze sportem i tańcem związana jest „od zawsze”. Jako dziecko wyczynowo trenowała łyżwiarstwo figurowe, potem jednak przekierowała swoje zainteresowania w stronę tańca, sztuki cyrkowej i teatru. Pole Dance zainteresowała się więc niejako naturalnie , jak tylko taniec ten pojawił się w Polsce. Bardzo szybko zaczęła uczyć innych, co robi już od ponad 5 lat! Twierdzi, że o jakości instruktora świadczy poziom najsłabszej osoby w grupie ale najważniejsze jest, żeby instruktor potrafił zarazić pasją do tego sportu i…do ciężkiej pracy… Na co dzień Karolinę można zobaczyć w licznych spektaklach i działaniach ulicznych Teatru AKT, z którym regularnie współpracuje od 8 lat, wykorzystując swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne.
michal

Michał Piwowarek

Więcej info o Michale

W wieku 13 lat zupełnie przypadkiem obejrzałem pokaz tańca ulicznego. Energia, ruch, ekspresja, umiejętności i pasja tancerzy sprawiły, że w zasadzie od razu postanowiłem nauczyć się tego co oni. Od tego czasu uczyłem się tańca i akrobatyki. Ale dopiero połączenie tych umiejętności na rurce dało mi prawdziwą satysfakcję, która przerodziła się w zawód i sposób na siebie. Dość wcześnie postanowiłem dzielić się wiedzą i umiejętnościami, dlatego ostatnie kilka lat spędziłem na salach tanecznych ucząc Pole Dance. Precyzja, energia, sportowy nerw i dobra zabawa to to czego nauczę Was w all on pole. Zapraszam!
patryk

Patryk Rybarski

Więcej info o Patryku

Vice mistrz świata POLE DANCE IPC w Hong Kongu, finalista międzynarodowych zawodów POLE ART w Sztokholmie i POLE DANCE CUP w Warszawie. Zwycięzca pierwszego miejsca POLE ART w Gdańsku, jak i trzeciego miejsca na POLE DANCE SHOW w Kielcach. Tancerz, choreograf, instruktor, zajawkowicz, który wciąż udowadnia sobie, że jak się czegoś chce i wkłada się w to całą swoją energię to wszystko jest możliwe.

Swój warsztat taneczny doskonalił przy wielu produkcjach teatralnych, muzycznych, telewizyjnych takich jak:

 • Studio Buffo „Metro”,
 • Teatr Muzyczny Roma „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Upiór w Operze”, „Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn Jr.”, „Deszczowa Piosenka”, „Ale Musicale”, * Teatr Palladium „Magiczny Sklep z Zabawkami”, „Calineczka”,
 • Teatr Syrena „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Czarownice z Eastwick”,
 • Teatr Wielki „PowderHerFace”,
 • Opera Podlaska „Zemsta Nietoperza”, „Upiór w Operze”, „Doktor Żywago”, „Baron Cygański”,
 • Opera Kameralna „Wesele Figara”,
 • Teatr Studio „Holiday”,
 • Teatr Nowy Kraków „Koniec śmierci”,
 • Festiwal Ciało/Umysł „Manfred Maxc”,
 • Festiwal Reewizje „Dobre Ciało”,
 • Seriale „Tancerze”, „Brzydula”,
 • Talent Show „W rytmie MTV”, „Got to Dance”, „Mam Talent”, „You Can Dance”(special guest edycja Polska i Ukraińska).
 • Music video: Julia Marcell „Matrioszka”, „CTRL”, Mama Selita „Na pół”, Ptakova „Ratunku”, Stanek „Blue”, Goya „Chwile”, Kamp! „Deny”, Arkane Station „Make me a bird”, Paulina Przybysz/Rita Pax „i on You”.

Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczął w 2011 roku w Ohlala. Jego największą frajdą w tej dyscypliny jest możliwość doświadczenia poczucia unoszenia się nad ziemią jak i to, że nauka tego sportu nigdy się nie kończy.

pawel

Paweł Haczkur

Więcej info o Pawle

Z Pole Dance jestem związany 2 lata od roku pracuje jako instruktor. Biorę czynny udział w zawodach m.in. Pole Art Polska – 3 miejsce, Pole dance show – 3 miejsce. Na swoich zajęciach skupiam się na dynamice i sile oraz jak technicznie wykonywać figury i combosy.
weronika

Weronika Zaręba

Więcej info o Weronice

Od dzieciństwa byłam związana z tańcem, głównie z hip-hopem. Wszystko zmieniło się gdy zobaczyłam występ Jane Butterfly do „Dog days are over”. Niesamowite połączenie siły i delikatności sprawiło, że musiałam spróbować pole dane. Po pierwszych zajęciach totalnie się zakochałam. W rurce najbardziej cenię różnorodność i fakt, że każdy znajdzie coś dla siebie. Uwielbiam występować na scenie i startować w zawodach. Osobiście jestem wielką fanką tanecznej i artystycznej odsłony pole dance i na tym skupiam się na moich zajęciach. Znajdziecie na nich dużo elementów tanecznych, krótkich układów oraz prostych, ładnych figur.

Cennik

Pojedyncze wejście:
 • 55 minut

  45 PLN
 • wolna sala

  15 PLN za 1 H
Zajęcia 55 minut:
 • 4 wejścia

  89 PLN
 • 8 wejść

  179 PLN
 • 12 wejść

  269 PLN
Zasady honorowania kart partnerskich:

Z kartą Multisport lub FitProfit uczestnik może wziąć udział w jednych dowolnie wybranych zajęciach dziennie.

ZAPISY: Aby otrzymać możliwość zapisów na zajęcia z kartą FitProfit lub Multisport należy założyć konto na naszej stronie (w sekcji ZAPISY) a potem dokonać wpłaty opłaty wstępnej (kaucji) w wysokości 50 zł. Przelewem na numer konta – 10 1140 2004 0000 3902 7870 9066. Po zaksięgowaniu przelewu, na koncie uczestnika zostanie dodana opcja rejestracji na zajęcia, o czym uczestnik zostanie poinformowany mailem.

Opłata wpisowa wynosi 50 zł, zwracana w całości w momencie ukończenia nauki w studiu.

Z opłaty wpisowej rozliczane są niezgłoszone nieobecność. Rezerwację można odwołać do 24 godzin przed startem zajęć.

Szczegóły w regulaminie studia.

Skontaktuj się

studio@allonpole.pl

zapisy@allonpole.pl

+48 505 637 828

ul. Puławska 228 lokal S13
02-670 Warszawa