fbpx

Organizacja zajęć w all on pole od 6 czerwca

Jest mi niezwykle miło ogłosić, że po prawie trzech miesiącach przerwy wznawiamy od 06 czerwca stacjonarną działalność all on pole. Powrót jest możliwy głównie dzięki Waszemu wsparciu. Dziękujemy za ostatnie długie tygodnie podczas których spotykaliśmy się na treningach w wersji online i słyszeliśmy od Was wiele słów wsparcia. Mam szczerą nadzieję, że nasza praca i zaangażowanie w dbanie o Waszą kondycję podczas lock downu, przełożyła się na dobrą formę fizyczną i że teraz będziemy o nią wspólnie dbać na sali treningowej. W związku z dużym zainteresowaniem taką formą treningów zajęcia online nadal będą dla Was dostępne jednak w związku z wznowieniem działalności stacjonarnej odbywać się będę jak na razie raz w tygodniu.


Powrót do aktywności fizycznej nie oznacza jednak, że stan epidemii już nie obowiązuje, dlatego dbając o Wasze zdrowie oraz zdrowie zespołu all on pole musimy wdrożyć szereg zmian, które pozwolą nam dobrze funkcjonować w nowej rzeczywistości. 

Pierszą okazją do spotkanie będą weekendowe warsztaty między 6-7 czerwca. Szczegóły dotyczące programu, zapisów i zajęć znajdziecie w poniższym linku:

➡️ https://www.facebook.com/events/621710378431700/

Grafik na zajęcia odbywające się od 08.06 jest już opublikowany w systemie e-fitness. Na razie zapisy na zajęcia po 08.06 są zablokowane. Możliwość zapisów zostanie włączona od 01.06.
➡️ https://allonpole-warszawa.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?day=13-06-2020

Poniżej przedstawiam szczegółową rozpiskę dotyczącą nowych zasad, serdecznie proszę o zapoznanie się z wytycznymi.

Organizacja zajęć:

➡️ Na zajęcia zapraszamy osoby, które oceniają swój stan zdrowia jako dobry. Nie mają objawów choroby.

➡️ Uczestnik zapisując się na zajęcia jest zaznajomiony z regulaminem szkoły szczególnie z częścią dotyczącą organizacji zajęć od 06.06 (regulamin dostępny jest na www.allonpole.pl)

➡️ Po wejściu do szkoły w recepcji należy zdezynfekować ręce. Służy do tego bezdotykowa stacja dezynfekcji oraz atomizer obsługiwany przez zespół recepcyjny. Uczestnicy mogę również korzystać z własnych środków do dezynfekcji.

➡️ Po zarejestrowaniu wizyty (sugerujemy w miarę możliwości płatności bezgotówkowe i zbliżeniowe) uczestnik otrzymuje uprzednio zdezynfekowany kluczyk i udaje się do szatni. 

➡️ Szafki i inne powierzchnie będą na bieżąco dezynfekowane i czyszczone.

➡️ Na sali treningowej podczas zajęć Pole Dance może przebywać maksymalnie 8 uczestników oraz maksymalnie 12 uczestników na zajęciach typu stretching, joga, fit ballet, all for body. 

➡️ Uczestnicy zostaną zaproszeni na salę przez instruktorów w taki sposób, aby zachować bezpieczny dystans z poprzednią grupą. Ruchem kierować będą przeszkoleni instruktorzy.

Korzystanie ze sprzętu i części wspólnych:

➡️ Dezynfekcja odbywa się przy użyciu płynu dostępnego w poszczególnych częściach szkoły i jednorazowego czyściwa, które wyrzucamy do przeznaczonych w tym celu opisanych koszy.

➡️ Zarówno przed jak i po skorzystaniu z każdego sprzętu należy go zdezynfekować lub poddać dodatkowej ochronie.
➡️ Zalecamy korzystanie z własnych mat, a w przypadku korzystania z tych będących na wyposażeniu szkoły należy bezwzględnie używać własnego ręcznika i poddać matę dezynfekcji. 

➡️ Rurki wycieramy przed i po każdych zajęciach na pełnej wysokości na której odbywał się trening. 

➡️ Sala i części wspólne będą na bieżąco wentylowane przy użyciu systemu wentylacji oraz wentylacji mechanicznej – otwarte drzwi i okna.

Zapisy i system rezerwacji:

➡️ Na każde zajęcia należy zapisać się przez system – https://allonpole-warszawa.cms.efitness.com.pl uwzględniając limit osób w grupie. 

➡️ Z zapisu można zrezygnować najpóźniej na 12 godzin przed rozpoczęciem treningu. 

➡️ Zapisy na zajęcia odbywające  od 08.06 zostaną włączone od 01.06 przed tym czasem będziecie mieli już możliwość wykupienia interesujących Was karnetów. 

Koszt zajęć i karty partnerskie:

➡️ W zajęciach Pole Dance w związku z ograniczeniami ilościowymi osób na sali można korzystać tylko na podstawie aktualnego i wykupionego karnetu oraz (do odwołania) na podstawie aktywnej karty Fit Profit. 

Karnety Pole Dance:

▶️ 4 wejścia – 129 zł

▶️8 wejść – 239 zł

▶️12 wejść – 349 zł

▶️ wejście pojedyncze 35 zł

➡️ Z zajęć typu Stretching, Fit Ballet, Joga, All for body, Trening funkcjonalny oraz zajęcia online  można korzystać w oparciu o karty partnerskie Multisport Plus oraz Fit Profit lub osobny karnet:

Karnety zajęcia grupowe:

▶️ 4 wejścia – 100 zł

▶️ 8 wejść –    200 zł

▶️12 wejść –   300 zł

▶️ wejście pojedyncze 25 zł

➡️ Z karnetem na Pole Dance można uczestniczyć również w zajęciach typu Stretching, Fit Ballet, Joga, All for body, Trening funkcjonalny. 

Ważność karnetów zakupionych przed 13.03.2020

➡️ Wszystkie karnety zakupione przed 13.03.2020 (data zamknięcia szkoły) zostaną wznowione na prośbę uczestnika. Prosimy o skontaktowanie się indywidualnie w celu ustalenia szczegółów. 

W razie jakichkolwiek pytań jestem do waszej dyspozycji

Pozdrawiam serdecznie

Michał Piwowarek